Hakkımızda

 SİTEMİZ HAKKINDA
www.e-adliye.net isimli web sitemiz, kamu yararına, hukuki yardım ve bilgi paylaşımı için açılmıştır.Özellikle bilgi birikimi olan,alanında uzman üyelerimizin katkıları ile büyüyecek ve amacımıza beraberce ulaşmış olacağız. Sitemizden daha fazla yararlanmak için lütfen görüş ve önerilerinizi sitemizin iletişim formu aracılığıyla tarafımıza iletiniz.Bizimle kalın, sağlıcakla kalın ....Saygılarımızla...
  MİSYONUMUZ

                    Hukuka ilişkin bilgi, belge ve dökümanları (dava dilekçeleri, savcılık, mahkeme ve yargıtay kararları,..v.s.)  kişilik haklarını ihlal etmeksizin paylaşmak suretiyle hukukun gelişimine katkı sunmaktır.
VİZYONUMUZ
              Sürekli değişen mevzuat karşısında hukukçuların güncel bilgi ve belgelere sağlıklı,pratik ve süratli ulaşımını temin etmek gayesiyle hukuka ilişkin bilgi, belge ve dökümanları (dava dilekçeleri, savcılık, mahkeme ve yargıtay kararları,..v.s.)  kişilik haklarını ihlal etmemek kaydıyla belli prensipler çerçevesinde paylaşmak,hukuki konularda yapılacak çalışmalar ve bilgi alışverişiyle hukukçulara ve hukuka fayda sağlamaktır.
KALİTE POLİTİKAMIZ

               Mevzuatın ilerleme hızına paralel olarak hukuki yenilikleri takip etmek, bilgi ,belge yanında güncel pratik bilgileri de paylaşmak.Sitemizin sürekli güncellenmesi ve teknolojik olarak işler tutulmasıyla bilgiye erişimi kolaylaştırmak.Örnek dilekçe ve şablonlarda sürekli iyileştirmeyi temin ederek en yararlı hale getirmek, bilgi teknolojilerindeki gelişime paralel olarak hukuka ilişkin program ve sistemlerin  en doğru kullanımına ilişkin çalışmalar yapmak.Hukukun gelişimine yasal mevzuat çerçevesinde  katkı sağlamaktır. Paylaşımların siyasi veya ekonomik amacı bulunmamaktadır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam68
Toplam Ziyaret629032
Dava Dosyası Sorgulama
KİTAP